Myynti ja laskutus

Mikael Niittymäki

Vienti- ja sopimusasiakkaat
mikael.niittymaki@tsr-elsite.fi
+358 44 554 6577

Marko Palkén

Jälleenmyyjät
marko.palken@tsr-elsite.fi
+358 44 240 4560

Jesse Pihajoki

Generattorit ja varavoima
jesse.pihajoki@tsr-elsite.fi
+358 44 983 4392

Joona Fahlström

Projektimyynti, PK seutu
joona.fahlstrom@tsr-elsite.fi
+358 400 324 844

Ville Viitanen

Myyntipäällikkö, Pirkanmaan
ville.viitanen@tsr-elsite.fi
+358 40 060 6664

Kati van Heerden

Markkinointipäällikkö
kati.vanheerden@tsr-elsite.fi
+358 50 577 6367

Timo Lamberg

Projektimyyntijohtaja
timo.lamberg@tsr-elsite.fi
+358 50 500 2628

Tamiko Ishikawa

Toimistopäällikkö, laskutus
tamiko@tsr-elsite.fi
+358 50 339 2900

Toni Raivo

Toimitusjohtaja
toni.raivo@tsr-elsite.fi
+358 400 533 040

Aki Lukkarinen

Suunnittelutiimin vetäjä
aki.lukkarinen@tsr-elsite.fi
+358 40 147 1544

Minna Romanainen

Myyntikoordinaattori
minna.romanainen@tsr-elsite.fi
+358 40 187 5679


Huolto, logistiikka, ostot ja IT

Joni Lehvikkö

Huolto ja logistiikka,
Tuotantotiimin päällikkö
logistiikka@tsr-elsite.fi
+358 44 240 7027

Triin Kade

Varastotiimin vetäjä,
Helsinki
triin.kade@tsr-elsite.fi
+358 50 383 0609

Janne Mouhu

Kuljetukset PK-seutu

+358 40 668 4455

Tapio Latokangas

Huolto


+358 44 560 0282

Matti Mattila

Ostopäällikkö
matti.mattila@tsr-elsite.fi
+358 44 240 1877

Lazaros Lazarou

IT Päällikkö Lasse
lasse@tsr-elsite.fi
+358 44 975 2344

Toimipisteet ja saapuminen

Helsinki

Karvaamokuja 1, 00380 Helsinki
Toimisto ja showroom 3 krs
Varasto ja noutopiste 2 krs lastauslaiturin kautta

Turku

Autokatu 15
20380 Turku

Tampere

Hepolamminkatu 49
33720 Tampere

Laskutustiedot

OVT-tunnus: 003721350712
Välittäjän tunnus: BAWCFI22
Verkkolaskuoperaattori: Basware Oyj

Paperinen lasku

TSR Group Oy
##003721350712## (HUOM! Huomioithan, että # -merkit ovat ohjeen mukaisesti)
PL 683
00026 BASWARE

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, eikä pelkästään kirjekuoreen.

Voit lähettää PDF-laskun myös sähköpostilla:

lemonsoft.ostolaskut@bscs.basware.com

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa pdf-laskunne, tulee yllä oleva paperisen laskun laskutusosoite sisältyä laskuun. Mikäli lasku sisältää liitteitä, näiden tulee olla samassa pdf-tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

Yleiset yhteystiedot

myynti@tsr-elsite.fi
laskutus@tsr-elsite.fi
huolto@tsr-elsite.fi

Vaihde +358 9 4555 588