Myynti

Mikael Niittymäki

Vienti- ja sopimusasiakkaat
Myyntijohtaja
mikael.niittymaki@tsr-elsite.fi
+358 44 554 6577

Marko Palkén

Jälleenmyyjät
marko.palken@tsr-elsite.fi
+358 44 240 4560

Jesse Pihajoki

Operatiivinen johtaja
jesse.pihajoki@tsr-elsite.fi
+358 44 983 4392

Joona Fahlström

Projektimyynti,
Aluepäällikkö PK seutu
joona.fahlstrom@tsr-elsite.fi
+358 400 324 844

Ville Viitanen

Myyntipäällikkö, Pirkanmaan
ville.viitanen@tsr-elsite.fi
+358 40 060 6664

Toni Raivo

Toimitusjohtaja
toni.raivo@tsr-elsite.fi
+358 400 533 040

Kati van Heerden

Markkinointijohtaja
kati.vanheerden@tsr-elsite.fi
+358 50 577 6367

Janne Säkkinen

Aluepäällikkö Pohjois- ja Keski-Suomi,
generaattorit
janne.sakkinen@tsr-elsite.fi
+358 40 681 9627


Huolto, logistiikka ja hallinto

Joni Lehvikkö

Logistiikka- ja varastopäällikkö
joni.lehvikko@tsr-elsite.fi
+358 44 240 7027

Triin Kade

Toimipistevastaava,
Helsinki
triin.kade@tsr-elsite.fi
+358 50 383 0609

Matti Mattila

Hankintajohtaja
matti.mattila@tsr-elsite.fi
+358 44 240 1877

Petteri Salminen

Tuotantopäällikkö
huollot
petteri.salminen@tsr-elsite.fi
+358 40 357 3824

Lazaros (Lasse) Lazarou

IT-päällikkö
lasse@tsr-elsite.fi
+358 44 975 2344

Tiina Salokangas

Talouspäällikkö
tiina.salokangas@tsr-elsite.fi
+358 50 569 4230

Toimipisteet ja saapuminen

Helsinki

Muonamiehentie 10
00390 Helsinki

Turku

Orikedonkatu 17
20380 Turku

Tampere

Hepolamminkatu 36A 1-2
33720 Tampere

Laskutustiedot

OVT-tunnus: 003721350712
Välittäjän tunnus: BAWCFI22
Verkkolaskuoperaattori: Basware Oyj

Paperinen tai PDF lasku (HUOM!  ## -merkkien välissä oleva numerosarja on oltava osoitteessa mukana)

TSR-ELSITE Oy
##003721350712## 
PL 683
00026 BASWARE

Voit lähettää PDF-laskun sähköpostilla vain mikäli siinä on laskutusosoite oikein kirjoitettuna:

lemonsoft.ostolaskut@bscs.basware.com

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa pdf-laskunne, tulee yllä oleva paperisen laskun laskutusosoite sisältyä laskuun. Mikäli lasku sisältää liitteitä, näiden tulee olla samassa pdf-tiedostossa varsinaisen laskun kanssa.

Mikäli ette saa kirjoitettua laskutusosoitetta laskuun oikein, lähettäkää lasku sille henkilölle, jonka kanssa laskusta on sovittu.

Yleiset yhteystiedot

myynti@tsr-elsite.fi
laskutus@tsr-elsite.fi
huolto@tsr-elsite.fi

Vaihde +358 9 4555 588

Yhteydenottolomake

    Laita viestiä tällä lomakkeella




    Tämä sivusto käyttää roskapostin ehkäisemiseksi Googlen reCAPTCHA-palvelua, jota koskevat Googlen tietosuojakäytäntö ja palveluehdot